USD
2,9634
EURO
3,2904
ALTIN
114,9023

ÇORUMLU MUHTAR ADAYINDAN ÇILGIN VAATLER

ÇORUM’da yaklaşan yerel seçimler öncesi adaylar proje ve vaatleri ile kamuoyu gündemine gelmeye devam ediyor. Çorum’un İskilip İlçesi’ne bağlı Seyirçayı Köyünde Muhtar Adayı olan Güney Şimşek, ilginç ve düşündürücü vaatleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Köyün yolundan ve elektrik sorunlarından bahseden Şimşek, öyle ki köyde bir çamaşır makinesi çalıştırılsa köyün bütün elektriğinin kesildiğini söylüyor. Muhtar olması […]

ÇORUMLU MUHTAR ADAYINDAN ÇILGIN VAATLER
reklam

ÇORUMLU MUHTAR ADAYINDAN ÇILDIN VAATLER (1)ÇORUM’da yaklaşan yerel seçimler öncesi adaylar proje ve vaatleri ile kamuoyu gündemine gelmeye devam ediyor.
Çorum’un İskilip İlçesi’ne bağlı Seyirçayı Köyünde Muhtar Adayı olan Güney Şimşek, ilginç ve düşündürücü vaatleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Köyün yolundan ve elektrik sorunlarından bahseden Şimşek, öyle ki köyde bir çamaşır makinesi çalıştırılsa köyün bütün elektriğinin kesildiğini söylüyor. Muhtar olması halinde köyün yol ve elektrik sorununu bitireceğini ifade eden Şimşek’in, köyde yaşayan gençlere de vaatleri var. Şimşek, muhtar olması halinde köyde bekar olan gençleri evlendireceğini açıkladı.

KÖYE İTFAİYE ARACI GETİRECEK

Şimşek’in en büyük vaadi ise köye özel itfaiye… Köydeki yangınların itfaiye gelene kadar büyüdüğünü söyleyen Şimşek, köye bir itfaiye aracı alıp caminin yanında bekleteceğini ve diğer köylere de hizmet vereceğini dile getirdi. Muhtar adayı Güney Şimşek’in vaatleri her ne kadar gerçekleştirilmesi imkansız gibi gelse de aslında İskilip köylerinin en büyük sıkıntılarının gerçek bir tablosu… Şimşek’in de dediği gibi köylerdeki bir yangında itfaiye köye gidinceye kadar yangın büyüyüp her yeri sarmış oluyor. Diğer yandan elektrik sorunu da köylerin büyük dertlerinden… Bu sıkıntılara Kaymakamlık ve diğer ilgili kurumların bir an önce önlem alması gerekiyor.

YORUMLAR


    0 YORUM

© Copyrigth 2016 corumtime.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları corumtime.com’a aittir. corumtime.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar corumtime.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.